Про нас

Кожного дня наша команда прагне зробити цей світ трошки кращим. Кебаби для нас – це не просто їжа, це можливість висловити свою подяку Вам, за те що Ви з нами.

Вітаємо,
Ми команда Тамаш Кебаб,

яка вже більше пʼяти років готує ваші улюблені кебаби та відмінний street food з відбірних продуктів за авторською рецептурою. Якщо Ви вагаєтесь та не можете обрати серед різноманіття закладів у Львові, ми впевнені, що завітавши до нас вперше, ви точно повернетесь за улюбленим кебабом, сулугуні в лаваші, картопелькою фрі та авторськими лимонадами. Варт спробувати вперше, щоб запам’ятати цей смак назавжди.

Хто сказав, що кебаб – це не корисно?
Ми розвінчаємо цей міф

Бо в складниках наших кебабів є все для збалансованого харчування: білки, жири, вуглеводи та така потрібна всім клітковина. 

Тож скоріше замовляй дійсно корисний та ситний варіант сніданку,
обіду чи то вечері в Тамаш Кебаб. Ми завжди будемо вам раді!

Наша доставка

Ми знаємо, що Ви завжди поспішаєте та часом не встигаєте захопити судочки з їжею на обід. А ще Ви любите проводити час з друзями та не бентежитись щодо приготування їжі та миття посуду. Ось чому щодня ми доставляємо Ваші улюблені страви ще теплими та хрусткими в будь-який куточок Львова. Наша доставка допоможе Вам втамувати голод швидко та без турбот. Замовляйте доставку від Тамаш Кебаб та насолоджуйтесь життям!

signature-white